3 продукти - що вибрати? Фільтр, пом'якшувач чи 2в1?

3 продукти - що вибрати? Фільтр, пом'якшувач чи 2в1?

Видано 07/07/2016

Вода у будинку може бути підготовлена по-різному. Деякі з вас хочуть покращити смак і запах води за допомогою фільтра для води, інші хочуть користуватися м'якою водою, тому і вибирають пом'якшувач. А що вибрати? Який пом'якшувач? Який фільтр? Що для вас краще?

Навіщо вам потрібен пом'якшувач?

На це багато причин, як з точки зору фінансів, так і через прості реалії життя. Ви можете заощадити на нагріванні води (на 20% менше втрат енергії, спричинених осадженням накипу на опалювальних приладах) та миючих засобах (використовуйте до 60% менше миючих засобів для прибирання та прання), зменшіть кількість нальоту у вашій кухні та ванній, ви захистите прилади від пошкоджень, ви зберігаєте високу якість одягу після прання та матимете здорову, гладку шкіру без подразнень після купання. Заманливо, чи не так?

blog dziecko wanna usmiech

А як працює фільтр для води?

Такі пристрої використовуються для запобігання забрудненню, що погіршує смак і запах води, наприклад, хлору. Чому хлор у воді? Він має антибактеріальні властивості, тому його часто додають у воду в системі водопроводу на заключному етапі її обробки.

AdobeStock 100739770

Настав час обрати…

То що вибрати? Фільтр чи пом'якшувач? Для повного захисту – і те, й інше. Але вам не потрібно ускладнювати собі життя. Ви можете вибрати 2в1 - пристрій, який є пом'якшувачем з вбудованим фільтром з активованим вугіллям.

Завдяки використанню пом'якшувача 2в1, ви отримуєте м'яку і водночас питну воду, без необхідності купувати додаткове обладнання, таке як фільтрувальний глечик, при використанні якого вам потрібно часто міняти картриджі. У вашій ванній кімнаті ви також відчуєте зміни - приймаючи ванну або душ, ви більше не відчуєте запаху хлору і не відчуєте подразнення шкіри.

Пом'якшувач 2в1 має два типи матеріалу: іонообмінна "смола" для пом'якшення води та добре відоме активоване вугілля, яке покращує смак та запах води.AdobeStock 106834200

Як працює пом'якшувач 2в1?

ВВода в пом'якшувачі води 2в1 спочатку проходить через шар активованого вугілля, а потім проходить через іонообмінну "смолу". Коли ємність іонообмінної "смоли" вичерпується, її регенерують соляним розчином, як у традиційному пом'якшувачі. Шар активованого вугілля теж ретельно промивається від будь-якого забруднення. Термін служби обох матеріалів може становити кілька років, залежно від якості водопровідної води.

Вибираючи пом'якшувач 2в1, ви нічого не втрачаєте і отримуєте подвійну перевагу: пом'якшення + фільтрація. Це одночасне вирішення двох проблем!

Ви дізнаєтесь більше про нашого пом'якшувача 2в1 ТУТ

Назад до всіх новин

Цей сайт використовує файли-куки. Додаткова інформація в Політиці Конфіденційності