9 фактів та міфів про воду та пом'якшення

9 фактів та міфів про воду та пом'якшення

Видано 07/07/2016

Ви хочете купити пом'якшувач води, але спочатку вам потрібно отримати достовірну інформацію про жорстку та м'яку воду? Ви читаєте знову і знову суперечливу інформацію і ви не знаєте, що правда, а що ні? Наступна стаття підтверджує факти і спростовує міфи, що найчастіше повторюються, про пом'якшувачі води і про м'яку і жорстку воду.

Пом'якшувач води може встановлюватися в приватних будинках. ФАКТ.

Але не тільки. У багатоквартирній будівлі також може бути встановлений пом'якшувач. Існує лише одна умова - пристрій повинен бути встановлений на введенні холодної води до помешкання.

Ви можете пити пом'якшену воду. ФАКТ.

Є деякі застереження лише для тих, хто використовує безсольову дієту. Пом'якшуючи кожні 1° мг-екв жорсткості води, додаєте близько 23 мг натрію на 1 літр води. Люди, які використовують безсольову дієту, повинні враховувати це при розрахунку добового прийому солі. Випиваючи 3 літри пом'якшеної води на день, ви можете споживати, наприклад, 344 мг натрію, що відповідає приблизно 0,87 г солі. Це кількість солі, що міститься в 1 шматочку білого хліба.

Dollarphotoclub 99293711

Пом'якшена вода солона. МІФ.

Вміст натрію в пом'якшеній воді зростає, а концентрація хлору залишається постійною. Тим часом, солоний смак виходить лише шляхом поєднання натрію та хлору. У нас немає в установках додаткового хлору, тому пом'якшена вода не солона!

Під час регенерації пом'якшувач не пускає воду до будинку. МІФ.

Під час регенерації, яка триває 1-2 години і зазвичай робиться під час мінімального споживання води, наприклад, уночі, вода доступна, але це не пом'якшена вода.

Регенерація пристрою означає заміну іонообмінного матеріалу. МІФ.

Регенерація включає промивання шару матеріалу розсолом, який є сумішшю води і солі. Процес починається автоматично в пом'якшувачі кожні кілька днів, залежно від жорсткості води та споживання води мешканцями будівлі. Тим часом термін дії іонообмінного матеріалу може становити до десяти років.

AdobeStock 57307242

Водопровідна вода не обробляється. МІФ.

Водопровідна вода вважається водою, яка відповідає стандартам питної води.Це вже оброблена вода. Але це може бути жорстка вода, яка викликає ряд відкладень на сантехніці, в туалеті та інших пристроях та системах.

Відкладення збільшують витрати на енергію. ФАКТ.

Відкладення знижують ефективність роботи котла, а також ефективність нагрівання в центральному опаленні. Накип товщиною 1 мм на поверхні теплообмінника знижує ефективність на 10%, тим самим збільшуючи витрату палива на аналогічну величину. Рахується, що збільшення експлуатаційних витрат на опалення через накопичення відкладень у середньому становить близько 20%.

famiglia

Чим більш просунутий пом'якшувач, тим важче з ним працювати. МІФ.

Навпаки. Пом'якшувачі гарної якості, завдяки технологічним інноваціям, є найлегшими у використанні та експлуатації. Вони працюють в автоматичному режимі та не потребують втручання користувача, за винятком періодичного додавання таблетованої солі. Пом'якшувачі з вбудованим Wi-Fi навіть повідомляють користувача, коли у них закінчується сіль.

Пом'якшена вода "мертва". МІФ.

Пом'якшення води - це зовсім інша реакція, ніж демінералізація води, де вода позбавляється всіх мінералів та речовин, розчинених у ній. У процесі пом'якшення іони кальцію та магнію, які відповідальні за жорсткість води, обмінюються на іони натрію. Хімічний склад води, що залишився, не змінюється.

Ви можете подивитися всю лінійку пом'якшувачів EcoWater ТУТ.

Назад до всіх новин

Цей сайт використовує файли-куки. Додаткова інформація в Політиці Конфіденційності