Саморобні методи для жорсткої води

Саморобні методи для жорсткої води

Видано 17/01/2018

Жорстка вода містить кальцій та магній. Солі цих мінералів після нагрівання залишають відкладення, які можуть забивати установки, забруднювати скло та плитку, обмежувати розчинність миючих засобів та косметики та залишають наліт на волоссі та шкірі. Жорстка вода вдома є великою незручністю. У наступній статті ви дізнаєтесь кілька способів пом'якшити жорстку воду та впоратися з її наслідками.

Як пом'якшити воду вдома та впоратися з наслідками жорсткої води?

1. Закип'ятити воду перед вживанням. Це найпростіший, хоча і забираючий багато часу спосіб позбутися мінералів, які викликають жорсткість. Як він працює?

  • Доведіть до кипіння воду і кип'ятіть протягом декількох хвилин (у випадку з електричним чайником це неможливо).
  • Дайте їй охолонути. Білий осад із вапняку повинен впасти на дно посудини, в якій кип'ятили воду.
  • Використовуйте лише воду, що знаходиться у верхній частині посудини.


camera hdr studio 1398718699521 1

2. Додайте пом'якшувальну рідину для прання. Продукт працює на стадії полоскання одягу та зберігає деякі мінерали у воді, а не на поверхні одягу. Таким чином він захищає тканину від руйнування. Випробуйте декілька різних продуктів і переконайтеся, що продукт не «випадає», тобто він не залишає помітного слизького шару на тканині і всередині пральної машини.


AdobeStock 38031628 

3. Обробити відкладення водою та оцтом. Дистильований білий оцет може видалити накопичені відкладення тканин, стоків, фітингів або посуду. Розбавте оцет у рівних пропорціях водопровідною водою, нанесіть розчин на тканину та промийте брудну поверхню, потім ретельно промийте. Недоліком цього рішення є сильний запах після очищення та велика робота. Це скоріше тимчасове рішення, яке звільнить вас від впливу жорсткої води у вашому будинку лише на короткий час.

  • Рушники, випрані у жорсткій воді, стають жорсткими та грубими. Додайте оцет на стадії полоскання, але будьте обережні – деякі кажуть, що це може пошкодити гумові ущільнення у пральній машині. Зверніться за консультацією до виробника пристрою.
  • Майте на увазі, що оцет може вибілювати деякі типи тканин та пошкоджувати керамічні вироби.


AdobeStock 96142354

4. Розгляньте можливість встановлення пом'якшувача води, який негайно позбавить вас проблем жорсткої води. Пом'якшувачі працюють у режимі реального часу – після встановлення пристрою на введення холодної води в помешкання, з кожного крана піде м'яка вода.

Zmiekczacz eVOLUTION 400 Boost dom jednorodzinny k Krakowa

  • Спочатку виміряйте жорсткість води вдома. Ви можете зробити це за допомогою простих тест-смужок або точніших наборів для тестування якості води. Вони доступні для придбання у постачальників обладнання для очищення води або у продавців хімікатів.
  • Знайдіть відповідну модель пом'якшувача води на основі результатів випробувань, розміру будинку, кількості членів домогосподарства та витрат води. Середній мешканець України споживає 140-200 літрів води на день. Ми використовуємо багато води у ванній кімнаті. Одна ванна – близько 120-150 літрів води, а 10-хвилинний душ – близько 30-40 літрів води. Чим більший будинок, використання води, жорсткість води і кількість мешканців, тим ефективнішим буде пом'якшувальний пристрій. Щоб правильно вибрати пом'якшувач, краще попросити безкоштовну консультацію від фахівців з очищення води.
  • Дізнайтеся, як використовувати пом'якшувач. Сучасні пристрої працюють майже повністю без обслуговування - ви підключаєте їх до джерела живлення, кожні кілька тижнів або місяців ви додаєте таблетовану сіль, необхідні для регенерації наповнювача всередині пом'якшувача, от і все! З пом'якшувачами, оснащеними модулем WiFi, можна спілкуватися навіть віддалено. Це дуже зручне рішення, особливо для людей, котрі цінують технологічні інновації.

Назад до всіх новин

Цей сайт використовує файли-куки. Додаткова інформація в Політиці Конфіденційності