Яка вода краще для вашої шкіри - жорстка чи м'яка?

Яка вода краще для вашої шкіри - жорстка чи м'яка?

Видано 05/08/2016

Спершу давайте подивимося, з чим ми маємо справу – що таке жорстка вода? Це вода, яка має високий рівень мінералів, таких як кальцій та магній. Цими мінералами вода збагачується, вступаючи в контакт із ґрунтом та камінням. Ось чому дощова вода природно м'яка, але після того, як вона потрапить до землі, стає жорсткою. На щастя, цей процес є оборотним, але ми поговоримо про це пізніше.
mg i ca

ЖОРСКАЯ ВОДА РУЙНУЄ ВАШУ ШКІРУ

Жорстка вода безпечна для пиття, збирання, приготування їжі або купання. Деякі з нас навіть кажуть, що жорстка вода краще ніж м'яка (без магнію і кальцію). Насправді переважна більшість з нас щодня використовує жорстку воду! Ми не повинні розглядати це як зло, але ви повинні знати, що наша шкіра є чутливою до води, яку ми використовуємо.

Жорстка вода не може розчинити миючі засоби

Вода, багата на мінерали, ускладнює отримання піни з косметичних та інших миючих засобів і не дозволяє їм розчинятися належним чином. Результат – жирний, неприємний шар на шкірі, навіть після полоскання. І це проблема. Нерозчинені косметичні миючі засоби створюють на вашому тілі відкладення так само, як і на нагрівальних елементах у посудомийній машині чи чайнику. І як вапняк із жорсткої води забиває труби в системі, також жорстка вода блокує пори вашої шкіри. Природні олії, що виробляються вашим тілом, повинні бути видалені через пори. Коли пори забиваються, олія потрапляє всередину і веде до утворення прищів та вугрів. Чим довше ви контактуєте з жорсткою водою, тим гіршим і гіршим стає загальний стан вашої шкіри.

Fotolia 101149442 S

Жорстка вода робить вашу шкіру сухою

На жаль, жорстка вода сприяє сухості шкіри, але непрямим чином. Насправді винні ми самі. Коли ми помічаємо, що в жорсткій воді лосьйони та гелі виробляють менше піни, ми наливаємо їх більше на наше тіло, щоб піни побільшало. А потім ми намагаємось змити її. Як збільшена доза миючого засобу, так і необхідність тривалого змивання в жорсткій воді веде до висушування шкіри. Особливо у поєднанні з гарячою водою.

Це замкнене коло, чи не так? Ви можете зменшити температуру води, використовувати миючі засоби для чутливої шкіри та використовувати додаткові зволожуючі креми після купання. Досить багато всього… Більше того, останні дослідження також показали, що жорстка вода може спричинити появу екземи у дітей і не лише. Докладніше про цю проблему ви можете прочитати у цій статті.

Fotolia 103679680 S

Як позбутися жорсткої води? Інвестуйте в пом'якшувач води.

Це буде джерелом життя для вашої шкіри. Не вірте міфу, що часто повторюється, про те, що пом'якшена вода залишається на шкірі слизьким шаром, тому що вона не здатна змити з тіла мильну піну. Це зовсім не так. При контакті з жорсткою водою ми звикли до певної "шорсткості", і тому контакт з м'якою водою може здатися неприродним. Але все гаразд - м'яка вода, по суті, кращий розчинник і краще змиє миючий засіб, ніж жорстка вода, тому що вона не має іонів кальцію і магнію, які порушують цей процес.

Fotolia 115014951 S

Для м'якої води може знадобитися більш тривалий час для змиву, але тільки тому, що мило більш розчинне в м'якій, ніж у жорсткій воді. Це означає, що якщо ви використовуєте стандартну кількість миючих засобів, ви робите більше піни, ніж при використанні жорсткої води. Більше піни = більше води, щоб змити її. Таким чином, ви можете піти далі і використовувати менше миючих засобів, і в той же час ви досягаєте ефекту, який ви хочете: чиста гладка шкіра без мильного залишку.

Назад до всіх новин

Цей сайт використовує файли-куки. Додаткова інформація в Політиці Конфіденційності