Який фільтр для води я повинен вибрати?

Який фільтр для води я повинен вибрати?

Видано 10/01/2018

Якість води з вашого крана впливає на стан побутових приладів вашого будинку, ваш домашній бюджет, ваш зовнішній вигляд і здоров'я вашої родини. Вода може бути жорсткою, тобто мати високий вміст магнію та кальцію, що особливо шкодить устаткуванню, що контактує з водою, а також шкірі. Якщо у ваш будинок подається муніципальна вода, у неї може бути неприємний запах та смак хлору, що не дає повністю насолодитися водою. Користувачі колодязної води можуть скаржитися на неприємний запах сірководню, аміаку або заліза, а також іржу та осад у ванній та кухні.

Які фільтри для води є і чим вони відрізняються?

Кожна з вищезгаданих проблем може бути ефективно вирішена використанням відповідного фільтра. Які пристрої доступні зараз на ринку і в яких випадках вони мають використовуватися?

1. Пом'якшувачі води. Вони усувають іони кальцію та магнію з води, які відповідають за жорсткість води. Пом'якшувачі допомагають позбавитися від нальоту в душових кабінах та кухні, захистити побутову техніку та установки від пошкоджень, спричинених відкладеннями накипу, та підтримувати достатній рівень зволоження шкіри та волосся. Пом'якшувачі самі не фільтрують питну воду - вони використовуються для обробки води, але ніщо не заважає нам пити пом'якшену воду. На додаток до пом'якшення, щоб покращити якість питної води, ви можете вибрати пристрій, оснащений вугільним картриджем, який додатково фільтрує питну воду, тобто позбавляє її домішок, смаку та запаху хлору.

AdobeStock 100739772

Пом'якшувачі води в першу чергу призначені для приватних будинків, але ви також можете знайти невеликі пом'якшувачі, які підходять для встановлення в квартирах, навіть у шафі під раковиною. Часто популярні фільтри розглядаються як альтернатива пом'якшуючим пристроям, але такі фільтри забезпечують лише базове пом'якшення води, а також вимагають безперервного заповнення та частої заміни картриджів. Пом'якшувач води пом'якшує воду набагато краще та забезпечує постійний потік м'якої води по всьому будинку. Безперервна експлуатація пом'якшувача зазвичай дешевша, ніж використання альтернативних рішень.

kitchen compact 15

2. Вугільні фільтри. Це пристрої, призначені для фільтрації води, тому можна помітно поліпшити якість водопровідної води. Картридж з активованим вугіллям позбавляє воду всіх механічних домішок, очищає її і видаляє з води запах і смак хлору після його додавання на водорозбір (процес, необхідний для відповідності стандартам якості питної води). Така фільтрована вода посилює смак продуктів харчування та напоїв, набагато м'якше для шкіри, краще на смак навіть прямо з крана.


Bez nazwy7

Високоякісні вугільні фільтри не вимагають для роботи використання інших матеріалів, крім води, тому вони є економічними та ефективними пристроями. Вони можуть бути встановлені як доповнення до пом'якшувача води, якщо ви не вибрали продукт 2 в 1. Як і пом'якшувач, вугільний фільтр набагато ефективніший і практичніший, ніж фільтр-глечик. Це пов'язано з одноразовою установкою пристрою на головному введенні холодної води в будинок і набагато більш високим вмістом активованого вугілля.

Budowa refinera element 7

3. Мікробіологічні фільтри i системи зворотного осмосу. Це продукти, які захоплюють навіть найменші домішки, алергени, віруси, бактерії, кісти, залишки хлорування та осад з води. Вони найчастіше використовуються для харчових цілей, для обробки питної води та води для приготування. Це рішення призначене для людей, які сильно опікуються високоякісною питною водою, як у будинках, так і в квартирі. Ці невеликі пристрої, що локально обробляють воду, наприклад, змонтовані під раковиною на кухні, будуть обробляти воду тільки з цього крана. Вони вимагають заміни картриджів та мембран кожні кілька місяців чи тижнів, залежно від споживання та якості води.EPS 1000 odkrecanie

4. Знезалізнювачі. Вони призначені для обробки колодязної води. Вони допомагають зменшити найпоширеніші проблеми, що виникають у воді з власних свердловин, тобто залізо, марганець, сірководень та аміак. Це забруднення, наслідки яких можна побачити (і відчути!) по всьому будинку. Крім того, ці домішки не дають можливості пити воду із власної свердловини. Ви знайомі з водою іржавого кольору, що з вашого крана? Це, мабуть, залізо чи марганець.

AdobeStock 165688699

 

Знезалізувачі добре очищають воду, тому її можна безпечно використовувати і для приготування їжі (за умови, що вона бактеріологічно чиста та її параметри є нормальними). Пристрої монтуються так само, як пом'якшувач та вугільний фільтр – один раз, в одному місці, на весь будинок. Прості у використанні фільтри заліза регенерують шляхом промивання з використанням хімікатів або просто водою, залежно від типу пристрою.

ETF2300AIV Cutaway 49

Кожна з вищезгаданих проблем може бути ефективно вирішена використанням відповідного фільтра. Які пристрої доступні зараз на ринку і в яких випадках вони мають використовуватися?

Назад до всіх новин

Цей сайт використовує файли-куки. Додаткова інформація в Політиці Конфіденційності