Видано 29/01/2024
Загалом пристрої водопідготовки Ековотер дуже надійні завдяки спеціальним технологіям і матеріалам виробництва. Однак, можна порахувати, що за рік через середній пом'якшувач, наприклад, з водою проходять кілограми мінералів, основна частина яких це мінерали жорсткості, що легко відкладаються на поверхнях. Всі забруднення води роблять внесок у погіршення роботи вузлів, які, у свою чергу, зношуються через природне старіння та рух при перемиканні режимів.
Додатковими нестабільними факторами є можливість зміни хімії води, режимів споживання води, «випадкові» зміни в системі фільтрації, а також зовнішні фактори, що також може впливати і на працездатність пристрою.
Обов'язковий щорічний сервіс повинен включати перевірку та чищення вузлів системи, за потреби заміну ущільнень або інших деталей. Сервісний спеціаліст також має проаналізувати можливі зміни факторів роботи приладу та запропонувати клієнту варіанти адаптації системи.
Це забезпечить надійність роботи системи до наступного сервісу.
При належному та регулярному сервісі системи Ековотер можуть прослужити кілька десятиліть, чому є практичні підтвердження. Ці системи створювалися з розрахунком багаторічної роботи із заміною лише деяких частин, а не цілих вузлів чи цілого приладу, тому Ековотер вважається розумною інвестицією у майбутнє.
Професійний сервісний спеціаліст постачальника під час проведення сервісних робіт зможе оцінити стан частин приладу і необхідність їх заміни, а також проведе роботи для забезпечення довгої роботи цих частин.
Дотримання регулярного та своєчасного розкладу поповнення резервуару для розсолу пом’якшувача води можна поєднати з технічними перевірками пристрою. Професійні регулярні послуги з доставки солі можуть бути гарною можливістю надати додаткову підтримку з боку кваліфікованих техніків, які допоможуть підтримувати роботу вашого пом’якшувача води на найвищому можливому рівні. Під час огляду розсільного бака для поповнення солі фахівець, наприклад, зверне увагу на ознаки небажаних відкладень солі.
Відкладення солі виникають, коли сіль у резервуарі для розсолу якимось чином злипається, утворюючи велику масу. Може здатися, що резервуар для розсолу заповнений, хоча насправді сольове відкладення просто «закриває» більшу частину резервуара, а під ним є порожній простір. Якщо це станеться, розчин розсолу не досягне належної концентрації для ефективної регенерації.
Сольові відкладення потребують руйнування та усунення, щоб регенерувати пом’якшувач води до початкового стану. Контроль за цими проблемами під час регулярного доповнення запасу солі у резервуарі для розсолу може допомогти зберегти воду м’якою.
Регулярне виконання процедури додавання солі допоможе вам запам’ятати бажаний тип солі наступного разу, коли ви будете в будівельному магазині чи оптовому магазині хімікатів. Ваш постачальник обладнання також може подбати про доставку солі - це додаткова зручність. Після того, як ви зробите замовлення, компанія доставить бажану сіль для пом’якшення води згідно з узгодженим графіком. Вам не доведеться тягати мішки додому з магазину.
Коли справа доходить до вчасного додавання солі в пом’якшувач води, треба зазначити, що затримки суттєво впливають на його роботу. При недостатній кількості солі для регенерації вам знову доведеться мати справу з жорсткою водою, що означає проблеми з купанням і прибиранням, а також із водокористуючими пристроями у вашому домі. Тому варто подбати про регулярне обслуговування пристрою та усунути можливі проблеми жорсткої води!