Новий завод EcoWater у Польщі

Новий завод EcoWater у Польщі

Видано 20/04/2022

Новий завод EcoWater у Польщі

Перший завод EcoWater у Європі вже збудований у Польщі, недалеко від Познані. Нові інвестиції охоплюють виробничий завод із логістичним центром, звідки пристрої нашого бренду поширюватимуться на європейські ринки.

Сучасний завод EcoWater у Польщі вироблятиме всі пристрої з портфоліо компанії відповідно до міжнародних стандартів продукції для води, як завжди на основі компонентів найвищої якості.

Інвестиції в Польщі забезпечать збільшення виробничих потужностей, які необхідні для стабільної роботи EcoWater в Європі. Це покращить доступність продукції на європейських ринках, дозволить нам ще краще відповідати очікуванням клієнтів, у т.ч. за рахунок збільшення можливостей доставки, та значно скоротить час виконання замовлення. Новий завод також зміцнить позиції бренду та дозволить розширити діяльність EcoWater у Європі.

Створення виробничого підприємства в Польщі спричиняє не лише подальший розвиток компанії. У EcoWater Systems ми прагнемо зменшити вплив нашої діяльності на довкілля. Однією із основ для запуску заводу в Європі є скорочення імпорту продукції з основного заводу, розташованого в США. ЗЗапуск нового виробництва дозволить практично повністю відмовитися від авіаперевезень та скоротити міжконтинентальні перевезення водними та наземними маршрутами. Інвестиції в Польщу означають не лише скорочення часу транспортування продукції та скорочення пов'язаних із цим витрат до мінімуму, але найголовніше – це значно скоротить викиди CO2 та зменшить вуглецевий слід.

Назад до всіх новин

Цей сайт використовує файли-куки. Додаткова інформація в Політиці Конфіденційності