Особливості гарного пом'якшувача

Особливості гарного пом'якшувача

Видано 06/07/2016

Якщо ви розумієте, що жорстка вода є ворогом вашої оселі – це лише половина битви. Інші 50% - добре підібраний пом'якшувач. Як вибрати найкращий? Наступна стаття покаже вам найважливіші аспекти, які допоможуть вам прийняти рішення або принаймні скоротять ваш пошук.

Купівля пом'якшувача – це інвестиції на багато років. Багато в чому це можна порівняти із покупкою автомобіля. Що має значення? Надійність, безпека, економічність, зручності та гарне обслуговування. Навіть з урахуванням вищих цін.Ви знаєте, що за якісний автомобіль варто заплатити більше – інвестиції окупляться. Ви впевнені, що навіть у разі поломки ви отримуєте професійну допомогу. З пом'якшувачем все те саме.

AdobeStock 45431242

Якість матеріалів та електроніки

Надійність та безпека пом'якшувачів забезпечується високоякісними матеріалами та електронікою, що використовується у пристрої. Компоненти найкращої якості мінімізують ризик відмови та затоплення приміщення. Пом'якшувач забезпечить вас м'якою водою протягом багатьох років.

Додаткові можливості, такі як можливість підключення пом'якшувача до Wi-Fi мережі - це особливе задоволення для тих, хто цінує комфорт і зосереджений на інтелектуальних рішеннях для дому.

Давайте не обманюватимемо себе - тільки провідні виробники можуть дозволити собі високоякісні матеріали та додаткові можливості. Не розраховуйте на те, що дешевий продукт буде таким же міцним та ефективним, як відомий бренд із давньою історією у пом'якшенні води. Висока якість має свою ціну, але вона того варта.

zdjecie glowicy ecowater 3 4cala 1

Експлуатація

Високоякісна електроніка вирішує ще одну важливу проблему в пом'якшувачі - експлуатаційні витрати. Все, що треба, - це вода, таблетована сіль та електрика. Вода і сіль споживаються пристроєм для регенерації іонообмінної "смоли" (наповнювач), відповідальної за уловлювання іонів, що викликають жорсткість води. Загальне правило полягає в тому, що чим технологічніше просунуть пом'якшувач, тим ефективніша регенерація. Але чому? Тому що процес починається лише тоді, коли це необхідно, і покриває лише ту частину ємності, яка була витрачена. У більш простих пристроях електроніка не "думає", і частота регенерації встановлюється заздалегідь, незалежно від використання води або рівня виснаження ємності іонообмінної смоли. Це означає, що ви витрачаєте марну воду, сіль та електрику, коли вам не потрібно пом'якшувати вашу воду або робити повну регенерацію "смоли".

sol w zbiorniku1

Служба підтримки

Найкраще довірити його одній компанії або людині, яка є експертом у галузі пом'якшення води. Вам буде рекомендований найкращий пом'якшувач, фахівець правильно запустить пристрій, повідомить вам всі необхідні деталі і, при необхідності, зробить ремонт. Це дасть вам комфорт як на етапі покупки, так і в процесі експлуатації. І ви отримаєте душевний спокій…

grupowe slajd

Не купуйте кота в мішку. Для безіменного пом'якшувача ціна – це всі його переваги. Переконайтеся, що ваша покупка насправді працюватиме довгі роки, а не місяці. Висока якість, безпека, передові технології та комфорт – це найбільш економічна суміш.

Назад до всіх новин

Цей сайт використовує файли-куки. Додаткова інформація в Політиці Конфіденційності