Жорстка вода у салоні краси? Тікай!

Жорстка вода у салоні краси? Тікай!

Видано 26/09/2018

Щоденний догляд за тілом, обличчям та волоссям супроводжується контактом з водою. Це стосується як домашніх, так і професійних процедур. Особливо це стосується останніх, тому що вони коштують чимало, і ми очікуємо на "ВАУ" ефект, тим часом, жорстка вода в перукарні може зіпсувати цей ефект повністю…

Жорстка вода містить велику кількість мінералів. Їх кількість може змінюватись в залежності від регіону, але в більшості міст в ... вода жорстка, тобто містить велику кількість кальцію та магнію. Хоча мінерали жорсткої води не є шкідливими для здоров'я, вони можуть пошкодити поверхню волосся, створюючи проблемні сполуки з мінералів. Що ж відбувається, якщо для догляду за волоссям використовують жорстку воду?

beautiful 2405131 1280

Волосся погано укладене

Коли волосся промивають жорсткою водою, розчісувати його стає набагато складніше. Вузли також ускладнюють ретельне миття волосся, так як частинки шампуню та кондиціонера залишаються у волоссі, що призводить до ефекту жирного волосся. Що ще гірше, з кожним новим миттям голови проблема стає дедалі більшою... Тема неслухняного волосся стосується не тільки жіночої голови та салонів краси, але також і чоловічого волосся та барбер-шопів – жорстка вода робить бороду та вуса менш сприйнятливими до укладання та схильними до завитку.

pink hair 1450045 1280

Волосся сухе і тьмяне

Якщо у вас сухе волосся, навіть після використання олії та кондиціонера, то проблема швидше за все у жорсткій воді. Хімічні речовини, присутні в жорсткій воді, позбавляють волосся натуральних масел, що робить його сухим, огрубляють текстуру, роблять його бляклим і неживим. Цікаво, що ті ж проблеми стосуються і домашніх тварин. Якщо ви купаєте собаку або кішку в жорсткій воді, то після сушіння ви відчуєте грубе, скручене хутро замість красивої вовни під пальцями. Жорстка вода також викликає швидке вицвітання фарбованого волосся.

cat 1045782 1280

Лупа

Лупа-одна з найпоширеніших проблем при контакті з жорсткою водою. Хімічні речовини в жорсткій воді не дозволяють шампуню та кондиціонеру повністю змиватися, що призводить до відлущування верхнього шару шкіри.

Втрата волосся

Миття волосся жорсткою водою призводить до того, що волосся стає тоншим, що може призвести до поступового випадання волосся. Витончення волосся відбувається в результаті високого вмісту мінералів у воді, що осідають біля основи волосся. Поступово волосяний фолікул засмічується твердим шаром не змитих мінералів і його діаметр зменшується, так що волосся стає тоншим або не росте зовсім.

girl 1245773 1280

Салони краси рятуються від жорсткої води використовуючи спеціальні косметичні засоби з формулою пом'якшення. Але то лише опосередкований спосіб оминути проблему. Краще назавжди позбутися кальцію і магнію в воді, що використовується для процедур. Достатньо встановити пом'якшувач води і всі зусилля в боротьбі з жорсткою водою стануть непотрібними, а косметичних і миючих засобів буде уживатися радикально менше. Це економія і для салону і для клієнта!

Назад до всіх новин

Цей сайт використовує файли-куки. Додаткова інформація в Політиці Конфіденційності